MOBILE BNK

خرید و دانلود بانک شماره موبایل مناطق و مشاغل
×

استخراج شماره موبایل

استخراج شماره موبایل چه کاربردی دارد؟

در خیلی از سایت های تبلیغاتی و ثبت آگهی مثل شیپور، ایران تجارت، ایستگاه و … اطلاعات افراد به همراه زمینه شغلی آنها به طور آزادانه توسط خود کاربران ثبت شده این اطلاعات و شماره موبایل ها به صورت گسترده در سطح اینترنت پخش شده، با جمع آوری این ها می توان کار های بسیار مفیدی برای بهبود زمینه شغلی خود انجام دهیم.

به طور مثال میتوانیم برای افرادی که در زمینه خاصی فعالیت دارند محصولات خاص خودمان را تبلیغ کنیم و فروش محصولات مان را افزایش دهیم. فرض کنید زمینه کاری شما تولید و ساخت دستگاه های اسپرسوساز و یا واردات این دستگاه ها باشد شما فقط میتوانید این دستگاه ها را به کافه ها و کافی شاپ ها بفروشید پس نیاز دارید که فقط برای این افراد تبلیغ کنید و جامعه هدف شما افرادی است که در کافی شاپ کار میکنند و یا صاحب کافی شاپ هستند.

شما با جمع آوری بانک شماره موبایل این افراد میتوانید برای آن ها محصول خود را تبلیغ کنید و فروش محصول خود را بالا ببرید.

نحوه عملکرد خزنده های استخراج کننده اطلاعات و شماره موبایل

استخراج شماره موبایل
تبلیغ برای بانک های شماره موبایل

چگونه برای شماره موبایل های استخراج شده تبلیغ کنیم؟

راه های زیادی برای تبلیغات روی این افراد وجود دارد ولی 2 تا از اصلی ترین روش های تبلیغ برای این بانک های موبایل به صورت زیر می باشد:

شماره موبایل ها چگونه استخراج می شوند؟

اگر این کار قرار بود که در گذشته انجام شود مجبور بودیم که یک شخص یا اپراتور را پشت سیستم قرار دهیم تا وارد سایتی که مورد نظر مان هست بشود و با copy و paste کردن این اطلاعات در یک فایل word یا excel این اطلاعات و شماره موبایل ها را جمع آوری کند.

اما الان دیگه نیازی به انجام این کار نیست و با پیشرفت زبان های برنامه نویسی و تولید ربات های خزنده این کار میلیون ها بار سریع تر انجام پذیر است. این ربات های خزنده از همان نوع ربات هایی هست که گوگل برای index کردن صفحات وب و انجام سئو سایت ها استفاده میکند. این ربات ها پس از اجرا شدن وارد صفحات وب میشوند و با سرعت بالا در سطح وب می خزند و اطلاعات مورد نیاز را استخراج میکنند و در قالب فایل مورد نظر ما مثل اکسل خروجی را ذخیره می کنند.

ما در شرکت Mobile BNK مجموعه ای از برنامه نویسان را که تخصص شان در زمینه هوش مصنوعی و تولید ربات های خزنده است در کنار هم جمع کرده ایم و با تولید ربات های خزنده، بانک های موبایل و بانک های اطلاعاتی عظیمی را ایجاد کردیم و به فروش می رسانیم.

تذکر: استخراج این اطلاعات کاملا مطابق با قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات است که توسط مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام تایید شده.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه قوانین و مقررات ما را مطالعه کنید.

ما روزانه تمامی سفارشات شما عزیزان را در هر 2 مورد زیر پذیرا هستیم:

  • جمع آوری بانک های شماره موبایل و بانک های اطلاعاتی از سایت های مورد نظر شما (مثل شیپور و …)
  • تولید ربات های خزنده

برای ثبت سفارش خود میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن ثابت: 02191300983

موبایل: 09999868721

ثبت سفارش استخراج بانک شماره موبایل

آیا ربات های استخراج کننده شماره موبایل محدودیت دارند؟

در بیشتر مواقع خیر.

این ربات ها به خودیه خود هیچ محدودیتی ندارند اما بعضی سایت ها ممکن است برای جلوگیری از استخراج اطلاعات از سایت شان تغییرات امنیتی بیشتری روی سایت شان انجام دهند که جلوی این ربات ها را بگیرند مثل سایت اینستاگرام که شدیدا جلوی ربات های خزنده را میگیرد.

تیم ما تا جایی که امکان دارد محدودیت های این سایت ها را دور میزند ولی در بعضی مواقع مثل سایت اینستاگرام نیاز است تا ربات های خزنده را به کمک هوش مصنوعی توسعه دهیم تا شناسایی ربات ها توسط سایت هایی مثل اینستاگرام امکان پذیر نباشد.

پس از ثبت سفارش شما و استخراج شماره موبایل ها توسط تیم ما، دقیقا چه چیزی را به شما تحویل می دهیم؟

پس از انجام ثبت سفارش شما، ما موبایل های استخراج شده را در قالب یک فایل excel به شما تحویل میدهیم اما ممکن است شما این اطلاعات را در فرمت دیگری نیاز داشته باشید که با در میان گذاشتن این موضوع با کارشناسان ما، اطلاعات استخراج شده را با هر فرمتی که شما نیاز داشته باشید به شما تحویل میدهیم مثل txt ، csv ، sql و … .

ما فقط شماره موبایل های استخراج شده را به شما نمی دهیم بلکه سایر اطلاعات ممکن، که قابلیت استخراج شدن را داشته باشد را در فایل نهایی به شما میدهیم که در تمامی فایل ها حتما لینک دقیق آن صفحه که آن شماره موبایل از آن استخراج شده است را به شما میدهیم تا شما به صحت اطلاعات استخراج شده 100% یقین داشته باشید.

در عکس زیر شما میتوانید نمونه ای از اطلاعات استخراج شده توسط تیم ما را که از سایت doctor-yab.ir استخراج کرده ایم را مشاهده کنید. این بانک اطلاعاتی شامل 16387 ردیف (پزشک) بوده و علاوه بر شماره موبایل، اطلاعاتی مثل ایمیل، تلفن ثابت، آدرس، منطقه، شهر، نوع تخصص پزشک، لینک منبع استخراج، شماره نظام پزشکی و نام پزشک نیز هست.

دانلود عکس با کیفیت بالا

بانک اطلاعاتی پزشکان

قیمت استخراج شماره موبایل چگونه محاسبه میشود؟

تیم مجموعه ما به ازای استخراج هرگونه اطلاعات از جمله شماره موبایل و … از هر صفحه مبلغ ثابتی دریافت نمی کند. چرا که هر سایت از نظر سختی استخراج اطلاعات با سایر سایت ها متفاوت است بنابراین مبلغ آن نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت استخراج شماره موبایل و یا سایر اطلاعات مانند ایمیل با توجه به 2 پارامتر سختی سایت مقصد و حجم اطلاعات استخراج شده تعیین میشود که این مورد پس از بررسی تیم فنی اعلام می گردد که در صورت تایید توسط مشتری نصف مبلغ قبل از شروع استخراج دریافت شده و مابقی پس از تکمیل شدن فایل و هنگام تحویل فایل به مشتری دریافت می شود.

هزینه طراحی ربات های خزنده به چه صورت می باشد؟

هزینه طراحی این ربات ها ثابت نیست و با توجه به سختی پروژه طراحی ربات و مدت زمان طراحی ربات متغیر است که بستگی به سایت مقصد دارد.

حداقل هزینه طراحی این ربات ها توسط تیم ما 2 میلیون تومان بوده که اصولا در بازه زمانی 1 یا 2 روزه به مشتری تحویل داده خواهد شد در صورتی که سایتی که برای آن نیاز است ربات طراحی شود محدودیت هایی داشته باشد که زمان انجام پروژه را طولانی تر کند مبلغ پروژه طراحی ربات نیز افزایش می یابد.

در صورتی که در آینده نیاز به تغییر یا آپدیت شدن این ربات ها داشته باشید هزینه اعمال تغییرات به اندازه 10% کل مبلغ پروژه می باشد.

این ربات ها بدون سورس کد برنامه تحویل مشتری داده خواهد شد و درصورتی که مشتری نیاز به سورس کد ربات داشته باشد مبلغ طراحی به 2 برار افزایش می یابد.

برای تمامی ربات ها، پس از انجام پروژه و هنگام تحویل به مشتری، آموزش کامل جهت کار با ربات، به شخص تحویل گیرنده داده خواهد شد.