MOBILE BNK

خرید و دانلود بانک شماره موبایل مناطق و مشاغل
×

درباره ما

ما بروز ترین بانک های شماره موبایل را به مشتریان خود ارائه میدهیم.

سایت فروش بانک شماره موبایل

درباره سایت Mobile BNK

مجموعه ما در ابتدای سال 1399 با همکاری تعدادی از برنامه نویسان حرفه ای تاسیس شده. هدف مجموعه ما استخراج و ارائه بانک های اطلاعاتی و شماره موبایل حوزه های مختلف مثل اصناف، مشاغل، شهر ها، استان ها و … بوده. ما همواره در در تلاش هستیم تا شماره موبایل های بروز و دقیق را جمع آوری کنیم و مجموعه جامعه هدف مشاغل مختلف را در یک فایل به شما عزیزان ارائه دهیم.

شماره موبایل های ارائه شده توسط مجموعه ما در موارد مختلفی از جمله بازاریابی تلفنی، ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی به این بانک های موبایل و … کاربرد دارند تا به مشتریان حوزه فعالیت خود هرچه سریع تر دست پیدا کنید. علاوه بر مشتریان، شما میتوانید به صورت B2B برای رقبا و همکاران خود تبلیغات محصولات و یا هر نوع اطلاع رسانی را با ارسال پیامک انجام دهید.

ربات خزنده

حوزه های فعالیت مجموعه ما

  1. فناوری اطلاعات (IT)
  2. طراحی سایت
  3. هوش مصنوعی
  4. طراحی ربات های خزنده استخراج کننده اطلاعات و شماره موبایل از سطح اینترنت
  5. ارائه خدمات پنل پیامک
  6. ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه
  7. ارسال پیامک های تبلیغاتی به بلک لیست
  8. فروش خط های خدماتی برای ارسال پیامک
  9. تولید BIG DATA

هوش مصنوعی

طراحی سایت

فناوری اطلاعات (IT)

پیامک

ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه

ارسال پیامک های تبلیغاتی به بلک لیست

فروش خط های خدماتی برای ارسال پیامک

تولید BIG DATA

ربات های خزنده

استخراج کننده اطلاعات و شماره موبایل از سطح اینترنت

تفاوت ما با سایر سایت های فروش بانک موبایل در چیست؟

ما هر روز با استفاده از ربات های خزنده در حال جمع آوری و بروز رسانی موبایل ها و فایل های قدیمی موجود در سایت مان هستیم تا کامل ترین، بروز ترین و دقیق ترین دیتا بیس های موبایل و بانک های اطلاعاتی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

تفاوت قابل توجه مجموعه ما با سایر فروشگاه های بانک شماره موبایل در این است که فایل های خریداری شده در سایت ما به صورت مادام العمر در حساب کاربری شما عزیزان دردسترس است و هر بار که فایل خریداری شده توسط تیم ما بروز رسانی می شود نیاز به خریداری مجدد آن فایل ندارید و به صورت رایگان می توانید فایل آپدیت شده را دانلود کنید.

جلب رضایت مشتریان مان از فاکتور های مهم در مجموعه ماست و ما با بروز رسانی های دقیق همواره در تلاشیم تا فایل هایی با کیفیت و دقت بالا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بهترین بازخورد را از آنها داشته باشید.