MOBILE BNK

خرید و دانلود بانک شماره موبایل مناطق و مشاغل
×

ارسال پیامک تبلیغاتی

خانه » مقالات » ارسال پیامک تبلیغاتی
ارسال پیامک تبلیغاتی
زمان انتشار : 700 روز پیش دسته بندی : مقالات
4.5/5 - (4 امتیاز)
4.5/5 - (4 امتیاز)

ارسال پیامک تبلیغاتی : فناوري اطلاعات و ارتباطات ، بستر ارزان و درعين حال بسيار موثری را در اختيـار مجريان تبليغاتی قرار داده است كه يك نمونه از ابزارهاي آن ، پیامک تبلیغاتی می باشد. امروزه پیشرفت تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با ارائه برنامه های مختلف، امکانات گسترده ای را دراختیار مشترکین قرار می دهد و هرکدام از یک جنبه خاص پاسخگوی نیاز های مشتریان خواهند بود.
اکثر این برنامه ها را می توان در جهت تبلیغات به کار گرفت. اما همچنان استفاده از سامانه پیامکی در تلفن همراه که نیاز به شبکه اینترنت نداشته و ساده ترین دستگاه های تلفن همراه از این سرویس برخوردارند، یک گزینه ایده ال برای سرمایه گذاری تبلیغاتی به حساب می آید.

چرا پیامک تبلیغاتی ؟

نتایج حاصل از تمامی این بررسی ها، حاکی از آن است که برای استفاده از پیامک به عنوان ابزاری اثربخش در عرصه تبلیغات و بازاریابی باید چهار عامل مهم را در مورد بازارهدف به درستی شناخت:
 • ویژگی های جمعیت شناختی
 • نگرش بازار هدف به پیامک های تبلیغاتی
 • آشنایی بازار هدف با نام تجاری که در پیامک تبلیغ می شود
 • میزان مربوط بودن پیامک تبلیغاتی به مشتری.
تحقیقات انجام شده نشان می دهد که حدود 95 درصد از پیامک ها خوانده می شود !!
بر این اساس می توان گفت که ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغات، بسیار اثربخش تر خواهد بود. بنابراین طبیعی است که اکثر شرکت های بزرگ به دنبال برخورداری از این شیوه تبلیغاتی باشند.
ارسال پیامک تبلیغاتی

 مزایای استفاده از پیام کوتاه تبلیغاتی :

 • هزینه کم و مقرون به صرفه
 • سرعت بالای اطلاع رسانی
 • قابلیت گزارش گیری و آمارگیری دقیق
 • حذف واسطه های تبلیغاتی
 • اطمینان از دیده شدن تبلیغات

شیوه ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی:

سامانه پیامک یک ابزار قدرتمند است که ارسال پیامک انبوه را برای شما میسر می سازد. شما بوسیله این سامانه پیامکی می توانید پیامک های ارسالی و دریافتی خود را مدیریت کرده و بسته به نیاز خود، از امکانات گسترده ای که این سامانه دراختیار شما قرار می دهد، استفاده کنید.

ارسال پیامک هدفمند:

شاید بتوان گفت ارسال پیامک انبوه هدفمند، قدرتمندترین قابلیتی است که سامانه پیامکی در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از پیامک انبوه شما می توانید جامعه هدف پیامک های تبلیغاتی خود را به دلخواه تعیین کرده و صرفا آنان را مخاطب تبلیغات خود قرار دهید.

جامعه هدف پیامک های شما می تواند بر اساس موارد زیر انتخاب شود :
ارسال پیامک انبوه به شماره های دلخواه
•ارسال پيامک به تفکيک مشاغل خاص موجود در شهر مورد نظر
•ارسال sms منطقه اي به تفکيک استان،شهر
•ارسال sms  بر اساس کدپستی
•ارسال پيامک تبليغاتی بر اساس دکل مخابراتی
و….

شیوه های ارسال فوق تنها برخی از از امکاناتی است که پنل ارسال پیامک ما برای ارسال پیامک های تبلیغاتی هدفمند شما فراهم آورده است.

متن پیامک تبلیغاتی و زمان ارسال پیامک :

اگرچه انتخاب جامعه هدف مناسب برای ارسال پیامک انبوه اهمیت فراوانی دارد، اما برای رسیدن به بهترین نتیجه کافی نیست!
برای استفاده صحیح ازاین تکنولوژی و به کارگرفتن اثربخش آن درعرصه فعالیتهای بازاریابی، شما باید علاوه بر جامعه هدف مناسب، به نکاتی از قبیل شیوه نوشتار متن پیامک خود و همچنین زمان ارسال آن توجه داشته باشید.

یکی ازمهم ترین نکات در ارسال پیامک، زمان آن می باشد. بهترین زمان برای ارسال پیامک تا حد زیادی بستگی به نوع کسب و کار و محصول یا خدماتی دارد که می خواهید تبلیغ کنید. زمان بندی درست نه تنها درصد تعامل مشتری را بالا می برد، بلکه از واکنش های منفی مشتری هم جلوگیری می کند.

بدیهی است که شما از طریق اس ام اس می توانید در هر ساعتی از روز با مشتریانتان در ارتباط باشید، ولی باید مراقب باشید که پیامکتان در ساعت های نامناسب ارسال نشود، تا باعث عصبی یا اذیت شدن کاربر شود.

همانطور که گفته شد متن پیامک تبلیغاتی عامل مهم دیگری است که نباید از آن چشم پوشی کرد.  در عین حال متن پیام کوتاه و مختصر و در عین حال جذاب و تاثیر گذار، مهم ترین ویژگی پیامک تاثیر گذار خواهد بود.

به طور کلی دو موضوع مهم در نگارش متن پیامک تاثیر گذار است و باید هوشمندانه بررسی شود:
1) اینکه هدف شما از ارسال پیامک چیست؟
2) جامعه هدف شما چه گروهی از مردم هستند؟

پیام کوتاه و مختصر و در عین حال جذاب و تاثیر گذار موضوع مهمی است که باید در نگارش تمامی متون پیامک های تبلیغاتی رعایت شود.
شرکت های بسیاری ارائه دهنده سرویس ارسال پیامک انبوه می باشند. اما لازم است که برای انتخاب و بهترین سرویس دهنده ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی به چند نکته توجه کنید.
پیامک تبلیغاتی انبوه

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی:

بدیهی است که براورد هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی اولین نکته ای است که کاربران به آن توجه می نمایند.
اما لازم است بدانید که در کنار فاکتور هزینه، بررسی فاکتورهایی از قبیل کیفیت ارائه خدمات ارسال پیامک، مورد اطمینان بودن شرکت و خدمات جانبی آن مانند پشتیبانی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

تیم موبایل بانک می تواند در پنل اس ام اس خود شما را در رسیدن به اهداف تبلیغاتی مدنظرتان یاری کرده و شما می توانید ضمن استفاده از پنل اس ام اس تبلیغاتی از تمامی خدمات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برخوردار شوید.

اصول بازاریابی پیامکی:

در این مقاله می‌خواهیم در مورد نحوه ارسال پیامک انبوه با شما صحبت کنیم، ارسال پیامک انبوه چیست و چگونه اس ام اس تبلیغاتی انبوه بفرستیم؟ آیا ارسال پیامک انبوه نیاز به دستگاه مخابراتی دارد؟ برای ارسال اس ام اس انبوه حتما باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنیم؟ هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟ بانک شماره موبایل افراد را از کجا بیاوریم؟ و به شما قول میدهم بعد از خواندن این مقاله سیر تا پیاز چگونگی ارسال پیامک تبلیغاتی را بدانید.

آیا ارسال پیامک انبوه بهترین گزینه است؟

اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سریعترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید بدون شک ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یکی از گزینه های شما خواهد بود(درست میگویم؟) در ادامه به شما میگویم که چگونه پیامک انبوه ارسال کنید.

روزانه تعداد خیلی زیادی پیامک تبلیغاتی برای من و شما ارسال می‌شود، خیلی از افراد می‌گویند پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد، پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کم نمی‌شود؟ اگر فقط یک مرتبه تبلیغات پیامکی(اصولی) را امتحان کنید از نتایج شگفت زده می شوید.

برای ارسال اس ام اس انبوه به کجا مراجعه کنیم؟

بعضی از مشتریان ما فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک انبوه باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند تا بتوانند پیامک انبوه ارسال کنند، حتی خیلی افراد در اینترنت به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستند و تصور می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد.

اجازه دهید خیالتان را راحت کنم برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفتر پیشخوان دولت نیست و همچنین شما به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال اس ام اس انبوه نیاز ندارید شما با یک پنل اس ام اس می‌توانید پیامک انبوه تبلیغاتی را ارسال کنید.

پنل اس ام اس یک نرم افزار اینترنتی و تحت وب است که به شما قابلیت ارسال اس ام اس را فراهم میکند تا بتوانید پیامک انبوه بفرستید.

بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنم؟

بانک شماره موبایل استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد، اگر شما می‌خواهید به افرادی که در تهران و پیش شماره موبایل انها 09121xxx (اصطلاحا کد 1) هستند پیامک ارسال کنید نیازی نیست که شما شماره موبایل این افراد را جداگانه تهیه کنید (اکثر) سامانه پیام کوتاه خودشان بانک شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید به سادگی بازاریابی پیامکی را انجام دهید، در واقع یکی از مهمترین ویژگی های سامانه پیامک بانک شماره موبایل بروز است که شما بتوانید به مخاطبان پیامک ارسال کنید و درگیر پیداکردن شماره موبایل نباشید.پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید با خرید سامانه پیامکی میتوانید به تمام استان‌ها و شهرهای ایران و حتی با قابلیت ارسال پیامک به خارج کشور نیز پیامک ارسال کنید.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

چگونه پیامک انبوه بفرستیم؟

حال که متوجه شدید، پیامک تبلیغاتی چگونه ارسال می‌شود، لازم است با روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی آشنا باشید و بدانید برای کسب و کار شما کدام روش بهتر جواب میدهد و کدام مهره شطرنج را باید جابجا کنید تا موفقیت بیشتری نسبت به رقیبتان بدست آورید.

ارسال پیامک منطقه‌ای

زمانی که قصد دارید پیامک تبلیغاتی را به افراد یک شهر، استان یا حتی سراسر کشور ارسال کنید( نامزدهای انتخاباتی و برندها و فروشگاه های محبوب برای برندسازی و جذب مشتری از این روش برای تبلیغات و برند سازی استفاده می کنند.)

ارسال پیامک براساس کد پستی

در روش ارسال پیامک کدپستی شما میتوانید به افرادی که در مکان مورد نظر شما ساکن هستند پیامک ارسال کنید و این مورد برای حذب مشتری و افزایش فروش و جلب توجه ساکانان یک محله بسیار کاربردی است. کد پستی استان های کشور به تفکیک شهر و منطقه در این مقاله برای شما عزیزان جمع آوری شده است.

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

در روش ارسال پیامک از طریق فایل اکسل شما می‌توانید به افرادی که شماره موبایل‌های آن‌ها را در فایل اکسل دارید یا شماره موبایل انها را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس ذخیره کرده اید پیامک ارسال کیند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS برای اپراتور ایرانسل است که از طریق این سرویس شما میتوانید به افرادی که از یک دکل مخابراتی سرویس میگیرند پیامک ارسال کنید و با سرویس دکل مخابراتی BTS شما قادر هستید به افرادی که همین الان در مکان کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس محله

این روش ارسال پیامک برای تهران امکان پذیر بوده و برای ارسال پیامک تبلیغاتی به محله های تهران قابل استفاده می‌باشد.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

در روش ارسال پیامک سن و جنسیت شما میتوانید به مخاطب هدفتان اگر در یک بازه سنی خاص باشد یا اگر مخاطب شما فقط  بانوان یا آقایان هستند، میتوانید از این روش تبلیغات استفاده نمایید.

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چگونه محاسبه می شود؟

در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی ارسال پیامک انبوه بسیار مقرون به صرفه است، مثلا اگر بخواهید برای یک جمع 100 نفره تراکت پخش کنید احتمالا برای شما (و چاپخانه) چاپ 100 تراکت مقرون به صرفه نباشد اما پیامک تبلیغاتی انعطاف پذیر است، شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی را حتی برای یک نفر هم ارسال کنید و هزینه ارسال پیامک براساس افرادی که پیامک شما را دریافت می‌کنند محاسبه شده و هزینه پیامک افرادی که پیامک تبلیغاتی شما را دریافت نمی‌کنند عودت داده می‌شود.

چگونه پیامک تبلیغاتی بفرستیم؟

حال که با شیوه‌های مختلف ارسال اس ام اس تبلیغاتی آشنا شدید و متوجه شدید ارسال اس ام اس انبوه تنها با داشتن یک پنل اس ام اس امکان پذیر است، برای ارسال پیامک انبوه دو راهکار وجود دارد، می‌توانید ارسال اس ام اس انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی بسپارید یا اینکه می‌توانید از سایت ما یک پنل پیامکی تهیه کنید و خودتان به بانک شماره موبایل دسترسی داشته باشید و پیامک انبوه ارسال نمایید.

همانطور که متوجه شدید خوشبختانه با داشتن پنل اس ام اس شما مشکل بانک شماره موبایل ندارید چرا که ما به صورت رایگان بانک شماره موبایل های طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار میدهیم.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی و ساختن پنل اس ام اس به صورت رایگان با ما تماس بگیرید.

 

تلفن ثابت : 02191300983

موبایل : 09999868721

 

مطالب مرتبط :

بانک شماره موبایل مشاغل

بازاریابی پیامکی چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

استخراج شماره موبایل از سایت های ثبت آگهی

برچسب ها

9 دیدگاه دربارهٔ «ارسال پیامک تبلیغاتی»

 1. 1. برای ارسال پیامک پنل هم دارید؟ قیمتش چه قدر هست؟
  2. هزینه ارسال هر دونه پیامک چه قدره؟

  1. بله پنل پیامکی که به تمامی کاربران ارائه میشه، تمامی امکانات لازم را داراست:
   امکان ارسال گروهی، منطقه ای، گزارش گیری دقیق و لحظه ای، شامل بانک های مشاغل بروز، سن جنسیت، ارسال به کد پستی، ارسال زمانبندی و …

   هزینه ارسال هر پیامک با توجه به نوع پنل کاربری و نمایندگی متفاوت هست که میتونید قیمت هارا از صفحه پنل پیامک مشاهده کنید.

 2. ارسال پیامک رو خودتون انجام میدید یا من خودم میتونم ارسال هام رو انجام بدم؟

  1. برای ارسال پیامک، پنل پیامک به کاربر ها ارائه میشه و تمامی کاربر ها میتوانند خودشون پیامک هاشون رو ارسال کنند در غیر این صورت با توجه به درخواست کاربران و هماهنگی لازم با کارشناسان ما میتوانند ارسال های روزانه شون رو به کارشناسان ما بسپارند تا ما ارسال هارو برای آنها انجام دهیم.

  1. تمامی بانک های مشاغل کشور هم داخل سایت و هم داخل سامانه پیامک وجود داره و ارسال پیامک به تمامی آنها امکان پذیر هست.

  1. بله امکان ارسال به صورت محله ای به کمک دکل BTS به صورت تفکیک شده وجود دارد:
   1. تفکیک استان، شهر، منطقه و محله
   2. تفکیک جنسیت
   3. تفکیک سیستم عامل گوشی
   لازم به ذکر است که ارسال BTS در حال حاضر فقط برای اپراتور ایرانسل امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.