MOBILE BNK

خرید و دانلود بانک شماره موبایل مناطق و مشاغل
×

نحوه جلوگیری ClickCease از کلیک های فیک

خانه » مقالات مهم » نحوه جلوگیری ClickCease از کلیک های فیک
نحوه جلوگیری ClickCease از کلیک های فیک
زمان انتشار : 60 روز پیش دسته بندی : مقالات مهم
5/5 - (2 امتیاز)
5/5 - (2 امتیاز)

بررسی ClickCease یک ابزار بسیار کاربردی برای جلوگیری از کلیک فیک در تبلیغات گوگل ادز:

ابزار ClickCease چیست؟

ابزار clickcease ابزاری است که برای جلوگیری از کلیک های فیک و تقلبی رقبای شما، ربات ها و منابع تقلبی دیگر بر روی تبلیغات شما در گوگل طراحی شده است. به چنین کلیک هایی که شما باید به ازای هر کلیک هزینه ای پرداخت کنید و از شارژ حساب شما مبلغی کسر می شود اصطلاحا (PPC) گفته میشود. پس با توجه به این موضوع شما باید جلوی کلیک های تقلبی و فیک را بگیرید تا از مبلغ شارژ حساب شما کسری های بیهوده و بی فایده صورت نگیرد.

این ابزار از طریق روش های مخصوص تشخیص سایبری که در طراحی آن قرار گرفته و برایش تعریف شده است، تجزیه و تحلیل های دقیقی انجام میدهد تا تشخیص دهد که کدام کلیک ها معتبر و درست بوده و کدام کلیک ها تقلبی می باشند. استفاده از چنین ابزاری برای شرکت های بزرگ و دیگر کسب و کار ها که کمپین های تبلیغاتی قوی در تبلیغات گوگل ادز دارند و هزینه های زیادی برای تبلیغات خود انجام میدهند، لازم و ضروری است.

ابزار ClickCease چیست؟

هیچ کاربری نباید بابت کلیک های فیک، مبلغ و سرمایه خود را از دست بدهد. بلکه باید بخاطر هزینه ایی که پرداخت میکند و تبلیغات خود را در گوگل انجام می دهد، به فروش و سود آوری بیشتر برسد. هدف اصلی ابزار ClickCease کمک به کاربران برای رسیدن به همین هدف است.

این نرم افزار که کار اصلی آن محافظت و جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری در تبلیغات گوگل ادز هست، IP های نامعتبر را شناسایی کرده و آن ها را حذف میکند و منبع تمام کلیک های جعلی را پس از تشخیص مسدود میکند که این کار برای تقویت کیفیت کمپین تبلیغاتی شما بسیار مفید است.

این عملیات از طریق نظارت 24 ساعته این ابزار بر روی کمپین شما، سفارشی سازی تنظیمات تشخیص کلیک های فیک، استفاده از قابلیت تشخیص کلیک های تقلبی و خودکار و ارائه گزارش های دقیق انجام می شود. کاربران پس از شروع استفاده کردن از ابزار ClickCease به همه این موارد و ویژگی ها دسترسی پیدا می کنند.

البته باید این نکته را هم در نظر بگیرید که این ابزار، توسط اسرائیل طراحی و ساخته شده است و به همین خاطر به کاربران ایرانی سرویس و خدماتی ارائه نمیدهد.

ویژگی ها و نحوه تجزیه و تحلیل ClickCease

ابزار ClickCease دارای چند ویژگی اصلی می باشد که برای تقویت کمپین تبلیغاتی شما از آن ها استفاده میکند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • تشخیص کلیک های تقلبی و فیک
 • مسدود کردن خودکار کلیک های تقلبی
 • تجزیه و تحلیل دقیق و گسترده
 • ضبط و ذخیره کلیک های فیک
 • کمپین عملیاتی یا ADSPY

حال برای آشنایی بیشتر شما با این ویژگی ها، هر کدام از این موارد را دقیق تر تحلیل و بررسی میکنیم.

تشخیص کلیک های تقلبی و فیک:

ابزار ClickCease برای تشخیص کلیک های فیک و تقلبی که بر روی کمپین های تبلیغاتی اکانت گوگل ادز شما انجام می شود، از یک الگوریتم پیشرفته که بر اساس ماشین لرنینگ (machine learning) طراحی و ساخته شده است استفاده میکند و تمام کلیک های اتفاق افتاده را با دقت و طبق همان الگوریتم پیشرفته رصد می کند. این الگوریتم طوری طراحی شده که از روی رفتار و فعالیت های مشتریان شما در کمپینتان، کلیک های معتبر و درست را نسبت به کلیک های تقلبی رقبا یا ربات ها که پول شما را هدر میدهند را تشخیص بدهد.

تشخیص کلیک های تقلبی و فیک

هدف ابزار ClickCease محافظت و جلوگیری از کاربران خود در برابر تهدید های زیر است:

1 – کلیک های رقبا : قطعا شما در کسب و کار خود رقبای ناشناس و گوناگونی دارید که می توانند با کلیک کردن بر روی تبلیغات شما، بودجه شما را کاهش دهند و فرصت شما را برای به دست آوردن مشتری و خریدار واقعی را از بین ببرند.

2 – کلیک های ربات ها : ربات ها حدود 40 درصد از ترافیک سطح اینترنت را تشکیل میدهند و میتوانند بر روی تبلیغات شما کلیک های فیک و بدرد نخور انجام دهند.

3 – مزارع کلیک : گاهی ممکن است رقبای شما چندین نفر را استخدام کنند تا با کلیک کردن های مداوم بر روی تبلیغات شما در گوگل ادز، تبلیغ شما را از موتور های جستجو حذف کنند. این افراد آنقدر به انجام کلیک کردن های بیهوده و تقلبی ادامه میدهند تا تبلیغ شما به طور کلی از نتیجه سرچ در موتور های جستجو حذف شود.

4 – کلیک های تصادفی : افرادی که به طور تصادفی و ناخواسته بر روی تبلیغ شما کلیک میکنند که حدود 50 درصد از کلیک ها را تشکیل میدهند.

5 – کلیک افرادی که از برند شما متنفر هستند :  افرادی که فقط بر روی تبلیغات شما کلیک میکنند تا بودجه شما را کاهش دهند زیرا نمیخواهند شما به موفقیت برسید!

ممکن است از خودتان بپرسید که ابزار ClickCease چگونه این عملیات را انجام میدهد و چگونه همه این اطلاعات شناسایی می شوند؟ در جواب باید بگوییم که این روند یک روند پیچیده نیست.

ابزار ClickCease از یک الگوریتم تشخیص تقلب برای تجزیه و تحلیل سیگنال‌ های تقلب که ممکن است رخ داده باشند، استفاده می‌کند تا بین کلیک‌ های معتبر و صحیح و کلیک های فیک تمایز قائل شود.

انواع کلیک های تقلبی در گوگل ادز

مراحل زیر آن چیزی است که الگوریتم تشخیص تقلب انجام می دهد:

 

تبلیغات شما را نظارت می کند : برای هر کلیک IP و تنظیمات منحصر به فرد آن ردیابی و نظارت می شود.

ترافیک شما را برای شناسایی تقلب تجزیه و تحلیل می کند : هر کلیک یک امتیاز کلی دریافت می کند تا به تمایز بین منابع و کلیک های معتبر و فیک کمک کند.

مسدود کردن کلیک‌ ها از منابع جعلی : IP های جعلی به طور خودکار به فهرست حذف IP AdWords اضافه می‌شوند و همچنین پس از مدتی منابع آن را هم مسدود میکند.

آدرس های IP خطرناک را قرنطینه می کند : جعلی ترین آدرس های IP توسط سیستم قرنطینه می شوند.

باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود : گزارشی برای درخواست بازپرداخت برای فعالیت های نامعتبر (در صورت لزوم) به Google ارسال می شود و اینگونه کلیک های جعلی کمتری خواهید داشت.

 

قابلیت مهم و جالب ابزار Clickcease این است که در آن ابزار های تشخیص کلیک فیک قابل تنظیم هستند. یعنی شما میتوانید بسته به نوع فعالیت و کسب و کار خود، تعیین کنید که چه قوانینی را اجرا کنید و از چه تنظیماتی استفاده کنید.

ابزار ClickCease چه کاربردی دارد؟

مسدود کردن خودکار کلیک های تقلبی:

ClickCease می‌تواند کلیک های فیک را به‌ طور خودکار مسدود کند و به AdWords این دستور را بدهد که برخی تبلیغات خاص را به منابعی که به عنوان منابع جعلی طبقه‌ بندی شده‌ اند و همواره در حال انجام کلیک های جعلی هستند، نشان ندهد. این موضوع باعث صرفه جویی زیادی در هزینه های تبلیغات شما می شود!

به‌ جای ایجاد تغییرات دستی در فهرست IP های کمپین شما، ClickCease این کار را با مسدود کردن فوری منابع تقلبی و به صورت خودکار انجام میدهد.

همچنین کاربران می‌توانند کنترل کنند که کدام آدرس‌ های IP مسدود شده‌ اند و تا چه مدت این ممنوعیت ادامه دارد. این مورد شامل کنترل بر روی لیست سفید، لیست سیاه و زمان قرنطینه و مسدود شدن آن آی پی می باشد.

تجزیه و تحلیل دقیق و گسترده:

یکی از ویژگی های مهم و کاربردی در مورد ClickCease گزارش های تحلیلی و دقیقی است که به کاربران داده می شود. هنگامی که داشبورد خود را در کلیک سیس باز می کنید، داده های زیادی را در مورد هر یک از کمپین های تبلیغاتی خود و اطلاعاتی در مورد انواع کلیک هایی که دریافت کرده اید مشاهده می کنید.

گزارش های تحلیلی اطلاعات دقیقی را در مورد موارد زیر به کاربران می دهد:

 • آدرس IP های مسدود شده
 • کشور ها
 • کلیدواژه ها
 • کمپین ها
 • تعداد دقیق کلیک ها با جزئیات
 • انواع دستگاه ها و دیوایس ها
 • محدوده IP ها
 • جایگذاری ها

کاربران می توانند انتخاب کنند که داده های گزارش خود را در قالب یک فایل اکسل با فرمت CSV دریافت کنند یا تجزیه و تحلیل دقیق و اطلاعات گزارش خود را به شکل گزارش کلیک ها داشته باشند. گزارش کلیک ها به صورت زیر است:

گزارش کلیک ها در ابزار ClickCease

در نهایت کاربران می توانند بر اساس ترجیحات و نیاز خود بعد از دیدن داده ها و اطلاعات موجود در گزارش کلیک ها، این داده ها را به صورت CSV یا Excel دریافت کنند. این گزارش اطلاعات زیر را نشان می دهد:

 • سطح و میزان خطر موجود
 • آدرس آی پی ها
 • دلیل مسدود شدن
 • وضعیت آی پی مسدود شده
 • تعداد کلیک ها
 • کشور مبدا
 • شهر
 • تاریخ و زمان اولین کلیک
 • تاریخ و زمان آخرین کلیک

و بسیاری موارد دیگر. در این ابزار هیچ اطلاعاتی با حدس و گمان تجزیه و تحلیل و گزارش گیری نمی شود. ClickCease همواره گزارش های دقیقی را به کاربران ارائه می دهد. گزارش بر اساس کشور به این صورت است:

مسدود کردن کشور ها در ابزار clickcease

قسمت های رنگی نقشه قسمت های مهم است و کاربر میتواند به راحتی این مناطق را دنبال کند. همان طور که مشاهده میکنید با توجه به تصویر بالا کلیک های تقلبی زیادی از سمت هند دریافت شده است.

بر اساس داده هایی که مشاهده میکنید، ابزار ClickCease در اینجا پنج منبع را مسدود کرده است و -4 سرنخ واقعی داشته است. این داده ها بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق کلیک ها است که بین 12 مارس تا 18 مارس انجام شده است. اکنون می توانیم با توجه به این اطلاعات آنچه را که میخواهیم انجام دهیم. در مجموع، کاربران می توانند گزارش های دقیق و مفصلی در مورد جزئیات انواع کلیک های تقلبی، کمپین ها و منبع کلیک های جعلی داشته باشند.

کلیک تقلبی ربات ها روی تبلیغات گوگل ادز

کمپین عملیاتی، کمپین Intel Operative یا (ADSPY):

برای آن دسته از کاربرانی که می‌خواهند رقبایی که از آنها پیشی گرفته‌ اند را شناسایی کنند و برای رقابت با آن ها تلاش بیشتری کنند، ADSPY یک ابزار عالی است. با ADSPY، کاربران می توانند تبلیغات رقبای خود را را بر اساس کلمات کلیدی که برای آنها رتبه بندی می کنند، تجزیه و تحلیل کنند. ADSPY کاربران را در مورد رقبای جدید آگاه می کند و به آنها نشان می دهد که رتبه های تبلیغاتی آنها چگونه به نظر می رسد و در چه جایگاهی قرار دارد. گزارش های موجود در قسمت ADSPY به کاربران اطلاعاتی درباره نحوه رتبه بندی تبلیغات آن ها و رقبایشان در طول یک بازه زمانی مشخص را می دهد. این داده ها نیز با داده های رقبای آنها مقایسه می شود.

در آخر با استفاده از همه این ابزارها، کاربران می توانند دید کامل و جامع ای به همه موارد اتفاق افتاده در کمپین های تبلیغاتی خود در گوگل ادز داشته باشند و اینگونه می توانند کمپین های PPC خود را بهبود بخشند.

ADSPY

قیمت گذاری و پلن های پرداختی ابزار ClickCease

در زمینه پرداخت و قیمت های این ابزار جای هیچ نگرانی نیست، زیرا برای شروع ابزار کلیک سیس یک نسخه آزمایشی رایگان (7 روزه) در دسترس شما قرار میدهد! تا بتوانید با این ابزار آشنا شوید و سپس در صورت تمایل آن را کامل تهیه و خریداری کنید.

در کل دو طرح و پلن پرداختی اصلی در این ابزار وجود دارد. قیمت طرح و پلن ویژه و حرفه ای با توجه به تعداد کلیک های مورد نظر متفاوت است. طرح و پلن حرفه ای موارد زیر را ارائه می دهد:

 • حداکثر 10,000 کلیک (تعداد ممکن است متفاوت باشد)
 • دامنه های نامحدود
 • مسدود کردن بین دامنه ها
 • نمای کلی حساب
 • مدیریت حساب اختصاصی
 • مسدود کردن خودکار IP ها
 • ردیابی
 • اشتراک گذاری حساب ها
 • ضبط جلسه ها

همانطور که می توانید تصور کنید، اگر تعداد کلیک ها را افزایش دهید، قیمت نیز متناسب با آن افزایش می یابد. این یک گزینه عالی برای شرکت های بزرگ و کسب و کار هایی است که نیاز به داده های بالاتری دارند زیرا قیمت بر اساس تعداد کلیک هایی که ممکن است نیاز داشته باشید تعیین می شود.

طرح و پلن پرداختی استاندارد موارد زیر را ارائه می دهد:

 • تا 5000 کلیک (این نرخ ثابت است)
 • مسدود کردن خودکار IP
 • ردیابی
 • ضبط جلسه ها
 • اشتراک گذاری حساب ها

صرف نظر از اینکه کدام برنامه و طرح را انتخاب می‌کنید، همه برنامه‌ ها شامل حساب‌ های تبلیغاتی نامحدود Google، پشتیبانی 24 ساعته، و تمامی ابزار ها و ویژگی های اصلی ClickCease که قبل تر گفته شد هستند.

مزایا و معایب استفاده از ClickCease

مزایای ابزار ClickCease عبارتند از:

 • گزارش های تحلیلی دقیق
 • تشخیص کلیک های فیک و تقلبی
 • پلن ها و طرح های پرداختی مقرون به صرفه
 • نسخه آزمایشی رایگان
 • کارکرد بسیار روان و آسان برای کاربران و محیطی کاربرپسند

معایب این ابزار عبارتند از:

 • مسدود کردن در همه موتور های جستجو خودکار نیست، برای تبلیغات گوگل و مایکروسافت بهترین کارکرد را دارد اما در بینگ به خوبی کار نمی کند.

سخن پایانی و نتیجه گیری نهایی در مورد این ابزار آن است که : ابزار ClickCease فوق العاده است! نه تنها کاربر پسند است، بلکه مدیریت کمپین های تبلیغاتی در گوگل بدون آن تقریبا غیر ممکن است. گزارش‌ های دقیق، عنصر اصلی و مهمی برای کاربران هستند تا بتوانند طبق این گزارشات فعالیت های خود را ارزیابی کرده و از میزان اثر بخشی کمپین‌ های خود و انواع کلیک‌ های تقلبی که اتفاق میوفتد مطلع شوند. متاسفانه با توجه به اینکه این بازار توسط اسرائیل طراحی و ساخته شده است و با توجه به شرایط تحریم های گوناگون علیه ایران، این ابزار در داخل ایران قابل استفاده نبوده و نسخه ای برای استفاده آن در ایران وجود ندارد.

نظر نهایی ما این است که ابزار ClickCease امتیاز 100% را به راحتی کسب می کند.

در این مقاله توضیحات کاملی راجب اینکه ابزار ClickCease چیست؟ و نحوه جلوگیری ClickCease از کلیک های فیک چگونه است، به شما عزیزان داده شد.

اگر بخواهید اطلاعات کامل تری راجب انواع کلیک های فیک رقبا و ربات ها و روش های دیگر جلوگیری و شناسایی کلیک های فیک در تبلیغات گوگل ادز کسب کنید، میتوانید به مطلب جلوگیری از کلیک فیک رقبا و ربات ها در گوگل ادز مراجعه کنید.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.