MOBILE BNK

خرید و دانلود بانک شماره موبایل مناطق و مشاغل
×

مسدود کردن IP های مشکوک در گوگل ادز

خانه » مقالات مهم » مسدود کردن IP های مشکوک در گوگل ادز
مسدود کردن IP های مشکوک در گوگل ادز
زمان انتشار : 62 روز پیش دسته بندی : مقالات مهم
5/5 - (2 امتیاز)
5/5 - (2 امتیاز)

مسدود کردن IP های مشکوک در داخل پنل گوگل ادز

شما میتوانید به آسانی IP های مشکوک را در گوگل ادز مسدود کنید. اما چگونه؟

خود پنل گوگل ادز امکانی دارد که توسط آن می‌توانید مانع از نمایش آگهی‌ های هر یک از کمپین‌ هایتان برای IP های مشکوک مورد نظرتان بشوید. اگر داده‌ ها و آمار خود را بررسی کردید و به این نتیجه رسیدید که IP های خاصی فعالیت های مشکوکی در کمپین های شما انجام میدهند، می‌توانید آن‌ ها را از طریق داشبورد گوگل ادز مسدود کنید. این بدان معنا است که تبلیغ شما به این IP ها نشان داده نمی‌شود.

برای انجام این کار، ابتدا به داشبورد گوگل ادز بروید و روی «Settings» کلیک کنید و سپس کمپین مورد نظرتان را انتخاب کنید. در این مرحله، روی گزینه «Additional settings» در پایین صفحه کلیک کنید.

 

مسدود کردن IP های مشکوک در داخل پنل گوگل ادز

 

سپس گزینه «IP exclusions» را انتخاب کنید و آدرس آی‌ پی‌ های مشکوک را در کادری که در تصویر مشخص شده است، وارد کنید. در پنجره باز شده می توانید IP های مورد نظر را وارد کنید. هر IP را در یک سطر وارد کنید سپس بر روی گزینه Save کلیک کنید. پس از مسدود کردن IP های مشکوک، تبلیغات شما دیگر به IP های مسدود شده نمایش داده نمی شود.

 

روش مسدود کردن IP های مشکوک در داخل پنل گوگل ادز

 

با توجه به همین آموزش، شما میتوانید به راحتی از طریق پنل و داشبور گوگل ادز، IP های مشکوکی را که شناسایی کردید، مسدود کنید و دیگر تا حدی نگران کلیک های فیک بر روی تبلیغ هایتان نباشید.

همچنین اگر بخواهید با انواع کلیک های فیک، جلوگیری از کلیک های فیک و دیگر اطلاعات مربوط به گوگل ادز آشنا شوید، میتوانید مقاله جلوگیری از کلیک فیک رقبا و ربات ها در گوگل ادز را مطالعه کنید تا اطلاعات بسیار کامل و جامع ای در این زمینه کسب کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.